Aktualności

November 17, 2020

Niezależne badania i rozwój w zakresie produkcji przybrzeżnych rurociągów naftowych i gazowych Hebei Zebung Rubber Technology co., Ltd są głośne w Offshore China (Shenzhen) Convention & Exhibition 2019

W dniach 20 i 21 sierpnia odbyła się XIX Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Decydentów ds. Ropy i Gazu w Chinach (Shenzhen) 2020 (OC 2020).Konferencja decydentów skupia się na omówieniu wdrażania rozwiązań cyfrowych przy maksymalizacji korzyści, jakie przynosi transformacja i ograniczaniu negatywnych skutków, takich jak wewnętrzna konsumpcja organizacji!

Zebung jako jedyna zaproszona na szczyt do fabryki Marine Oil Field, Zebung Wola uczestniczyć „lider branży postęp eksploracja i produkcja poziomów wglądu i prognozowania, transformacja cyfrowa i zastosowanie w łańcuchu blokowym "w dziedzinie ropy i gazu, W międzyczasie Zebung Seria produktów niezależnych badań i rozwoju morski rurociąg naftowy wyświetli się w the wystawa.

Na tym szczycie Zebung zaprezentował szereg samodzielnie opracowanych produktów z serii Marine Tubing, w tym pływający wąż głównej linii, szczelny na szyję wąż pływający, wąż podwodny z pływającym pierścieniem korpusu i inne najlepiej sprzedające się produkty rurociągów zagranicznych.

W dniu otwarcia 20 grudnia Zebung booths przyciągnęło wielu liderzy branży morskiej' Uwaga. W wielu liderzy branży„Wrażenie, że produkty ropociągów podmorskich naszego kraju pochodzą głównie z importu. Jak na przykład poprzez niezależne badania i rozwój oraz poprzez certyfikację podwójnego systemu BV i ISO9001 i sprzedawane za granicąza w wielu krajach i może produkować szereg produktów z rur offshore. Ze względu na niedawne złożone środowisko międzynarodowe, niezależne badania i rozwój, opanowanie podstawowej technologii, aby nie utknąć w coraz większym stopniu, stają się konsensusem wielu krajowych przedsiębiorstw. Dowiedziawszy się, że Zebung dokonał przełomu i innowacji w wielu kluczowych technologiach poprzez niezależne badania i rozwój oraz współpracę przemysł-uniwersytet-badania, liderzy branży morskiej i Cnastomers dać Zebung niezwykle chwalę dla tego świetny zarealizacja .

Szczegóły kontaktu